>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
Fortuna bonus

Najnowsze treści autorstwa termii

1. T

Konkurs Borussia Dortmund - Real Madryt w puli nagród 200 zł od Betfan + punkty reputacji! [1.06.2023 - 21:00]

1. Kto sięgnie po Puchar Ligi Mistrzów: BVB / Real (6 pkt) Real 2. Wynik meczu: BVB / Remis / Real poprawny typ = 6pkt) Real 3. Dokładny wynik (reg. czas gry): np. 0-2 (9pkt) 2-0 4. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 0-0 5. Liczba goli w meczu (reg. czas gry): Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt)...
  2. T

Wiadomość z czatu

Pewnie sie zapomnial 😁
  3. T

Neymar tez mega szczesliwy wyskoczyl, ten to w ogole wiecej w karierze kontuzjowany, niz gra

Kwalifikacje do turnieju głównego

1) (1,7 pkt) Czy w finale LM między Borussią Dortmund a Realem Madryt obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)? Nie 2) (1,6 pkt) Jak zakończy się mecz (regulaminowy czas gry/po dogrywce/po karnych)? Regulaminowy czas gry 3) (1,5 pkt) Ile bramek padnie w drugiej połowie spotkania (mniej niż 1.5/więcej...