>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

G 6,3K

gabry5

Użytkownik
Ciężko przewidzieć po ostatniej wtopie gdzie pograłem powyżej 53,5% w samorządowych. A według prognoz miała być ok, 59%.
Ja osobiście pograłem poniżej 52,5% w sts po 1,85, bo wyraźnie komuś przegrzały się styki przy wystawianiu oferty. Jak dotąd największa frekwencja w eurowyborach była w 2019 45,7%. A w poprzednich latach była jeszcze mniejsza i nie przekraczała 30%. Widać że to wybory, które najmniej emocjonują ludzi.
Na razie najpopularniejsi spece od prognoz politycznych sondują frekwencje na poziomie od 37,5 do 49% czyli rozstrzał bardzo duży. Na razie słaba oferta na te wybory czekam na rozszerzenie.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +421
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Ciężko przewidzieć po ostatniej wtopie gdzie pograłem powyżej 53,5% w samorządowych. A według prognoz miała być ok, 59%.
Ja osobiście pograłem poniżej 52,5% w sts po 1,85, bo wyraźnie komuś przegrzały się styki przy wystawianiu oferty. Jak dotąd największa frekwencja w eurowyborach była w 2019 45,7%. A w poprzednich latach była jeszcze mniejsza i nie przekraczała 30%. Widać że to wybory, które najmniej emocjonują ludzi.
Na razie najpopularniejsi spece od prognoz politycznych sondują frekwencje na poziomie od 37,5 do 49% czyli rozstrzał bardzo duży. Na razie słaba oferta na te wybory czekam na rozszerzenie.
W sts juz 44.5%:) reszta nie ma nic
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Tak 2 razy zagrałem za 250 zł
czemu gracie takie bety online zamiast isc do punktu ziemnego nie dosc ze sie czlowiek dowie jaki jest limit na zdarzenie/rynek to jeszcze bedzie szansa zeby podobierac jakies gowienka 1.01 zeby ominac limit. tzn bo widze ze byles bardzo pewny ze ten kurs to totalny idiotyzm co sie potwierdzilo bo linie obnizyli o 8 pkt procentowych, to wtedy moglsby sobe stawki dolozyc o wiele wiecej

tzn no to jest taka moja rada po prostu no, jak ktos chce wiecej upakowac

no i wydrukowany kupon na papierze no to juz dla stsagwozdz do trumny nie ma szansy an jakis komiczny zwrot bo zle wystawili kursy/blad w ofercie i inne takie, a tak taki kupon online no to wiaodmo jak branża teraz wyglada...
 
G 6,3K

gabry5

Użytkownik
Mam trochę uraz do naziemnych, bo kiedyś chciałem zagrać zdarzenie za 1000 zł, ale nie można było limit. To kazałem zagrać za 250 zł. Jeden kupon przeszedł za 250 zł, Potem jeszcze dwa za 250 zł ale już po kursie obniżonym kursie, a potem zablokowane. A to samo zdarzenie grałem wcześniej online przed wizytą w buku za 250 zł, spokojnie zagrałem pod rząd 4 kupony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
czemu gracie takie bety online zamiast isc do punktu ziemnego nie dosc ze sie czlowiek dowie jaki jest limit na zdarzenie/rynek to jeszcze bedzie szansa zeby podobierac jakies gowienka 1.01 zeby ominac limit. tzn bo widze ze byles bardzo pewny ze ten kurs to totalny idiotyzm co sie potwierdzilo bo linie obnizyli o 8 pkt procentowych, to wtedy moglsby sobe stawki dolozyc o wiele wiecej

tzn no to jest taka moja rada po prostu no, jak ktos chce wiecej upakowac

no i wydrukowany kupon na papierze no to juz dla stsagwozdz do trumny nie ma szansy an jakis komiczny zwrot bo zle wystawili kursy/blad w ofercie i inne takie, a tak taki kupon online no to wiaodmo jak branża teraz wyglada...
W naziemnych ciężej pograc niż online. Przerabiałem to na własnej skórze w 3lokalach podczas wyborów samorządowych. Obniżają kursy zanim przyjmie i stawki daremne
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kto będzie kandydatem Pis na prezydenta:

Mateusz Morawiecki @3.75 Betclic

Wiem, że dużo się jeszcze może zmienić, ale moim zdaniem Pis wystawi Morawieckiego przeciwko Trzaskowskiemu. Mateuszek kłamczuszek doświadczenie ma, był przecież premierem, po świecie trochę polatał język jako tako zna, w Pisie jest lubiany i wg sondaży to jego wskazują jako następce Dudy. Dobry kurs, bez podatku. Kto ma wolne środki, można śmiało zamrozić.
 
A 0

andon

Użytkownik
W mojej ocenie na 90% to nie będzie Morawiecki. Był on jednak twarzą przegranych ostatnio wyborów parlamentarnych. Jak chcesz rywalizować ze sprawiającymi wrażenie młodych, dynamicznych byczków to nie wystawiasz starego, ospałego capa. Ja tam czuję podobny manewr jak w 2015 z Dudą. Będzie ktoś podobnej prezencji, może jakiś szerzej nieznany drugoszeregowiec. Ja tam żadnych morawieckich czy innych szydeł na tej pozycji nie widzę. Wydaje się, ze wybory na prezydenta Warszawy, były przedsmakiem tego co będzie w 2025. Nie żaden stary partyjniak, tylko młody Bocheński.
 
Do góry Bottom