>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

luque 2,2K

luque

Użytkownik
Dla mnie śmieszne jest to, że piłkarze podjęli wgl rozmowę z Morawieckim. Typ to krętacz i kłamcą a właśnie takie zabawy z nim kończą się afera w np mediach.
Być może specjalnie to zrobiono aby na czymś zawiesić oko ;)
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Wierzysz w to, że premii nie będzie? Przecież nikt nie sprawdzi tego czy nie otrzymali pieniędzy w gotówce.
Tylko po co by mieli im teraz dawać premie skoro wiekszosc ludzi jest tym.oburzona, najpierw wymyslili so ie że ludzie beda zadowoleni i pewnie byl to zabieg propagandowy ale jak ludzie zaczeli psioczyc to sie rakiem wycofali, wiec rzad noe ma w tym zadnego celu zeby dawac te premie, nawet ich wyborcy tego nie popierają.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najgorsze jest to, że rząd nic na tym nie traci jak im da takie czy nawet jeszcze wyższe premie, oni z tego powodu nie zbiednieją, przecież z własnej kieszeni nie dają ;)

Nie wiem czy oni chcieli, żeby taka informacja wyszła na jaw, a jeśli tak, to przecież to był strzał w stopę. Od lat mówi się, że piłkarze zarabiają za dużo, do tego wiadomo jakie mamy czasy, społeczeństwo jest coraz biedniejsze, a przyszły rok może być naprawdę nieciekawy dla wielu ludzi. Można było się domyślić jakie będą reakcje na coś takiego.

Nie wiem też czy tak łatwo mogliby się wycofać z takiej obietnicy. Lewandowskiemu, Zielińskiemu i paru innym brak takiej obiecanej premii humoru nie popsuje, bo to dla nich żaden majątek, ale dla niektórych z naszej kadry to jest konkretna suma i wątpię, żeby tak po prostu odpuścili.

To są tylko nasze domysły, każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat. Jak jest to wiedzą tylko sami zainteresowani. Ja uważam, że akurat tą obietnicę rząd mimo wszystko spełnił, ale jak już wspomniałem tego się nie sprawdzi.
 
maarcin14 707,4K

maarcin14

Użytkownik
podczas gry większość reprezentantów na wakacjach i urlopach Kamil Glik rozegrał 90 minut w meczu Serie B wygranym 1:0 z Parmą :D taką postawę szanuję
 
Do góry Bottom