>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WH pytanie o walute

E 3

energy917

Użytkownik
Witam załozyłem własnie konto na William Hill walute na Euro i czy jak wypłace np 10 euro to chce zebym na koncie mial 40 zł czy moge te pieniadze zamienic na MoneyBookers ? jeśli nie to jak to zrobic
Jeszcze jedno jak mam na MB 50 zł to bede mógł to wpłacic na WH ? tzn czy zamieni mi walute na Euro
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Witam załozyłem własnie konto na William Hill walute na Euro i czy jak wypłace np 10 euro to chce zebym na koncie mial 40 zł czy moge te pieniadze zamienic na MoneyBookers ? jeśli nie to jak to zrobic
Jeszcze jedno jak mam na MB 50 zł to bede mógł to wpłacic na WH ? tzn czy zamieni mi walute na Euro
Co to zap pytanie? Jesli masz walute na koncie u bukmachera (jakiegokolwiek) w EURO i wplacisz EURO to bedziesz miał EURO.... chyba ze o co innego pytasz, ale wtedy pytanie które już zadałeś nie ma sensu....
 
E 3

energy917

Użytkownik
Ok ale te Euro gdzie moge zamienic na złotówki ? na koncie ? czy ja juz bede mial na MB o to mi chodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Przewalutowanie nastąpi automatycznie. Obojętnie czy to jest wpłata czy wypłata. W każdym buku
 
B 3

bukiman13

Użytkownik
sam nie możesz zamieniać sobie waluty. Zawsze jest ona automatycznie przewalutowywana w momencie kont o różnych walutach. Jeśli w moneybookers masz konto w zł to ono już takie pozostanie. Na każdym takim transferze różnych walut potracisz pare % w związku z przewalutowaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom