>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Chłopie zjedz snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz. Widzę przerasta Ciebie tą posada. Gdzie tu jest kłótnia i ulgaryzm w tym tekście "Spokojnie. W przerwie walną sobie po pysku i wyjdą odmienieni na drugą część. Pobieram +7,5 na Trefl z kursem 2,15. Do boju Trefl ! "
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Smerfik 1,1K

Smerfik

Użytkownik
Z tym Treflem szukałem po necie nie ma żadnych osłabień oficjalnie także ja bym odpuscił bo duža szansa na drugie dno sprawy,h2h,forma,rotacja wszystko po stronie Trefla a kursy odwrotne także 90% Dabrowa win
Szacunek
Wszystko się sprawdziło
No pohybel ekspertów którzy się rzucili na Trefl
 
deepred 735,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Chłopie zjedz snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz. Widzę przerasta Ciebie tą posada. Gdzie tu jest kłótnia i ulgaryzm w tym tekście "Spokojnie. W przerwie walną sobie po pysku i wyjdą odmienieni na drugą część. Pobieram +7,5 na Trefl z kursem 2,15. Do boju Trefl ! "
Dobra już nic nie mów forrest_gump. Twój post był częścią "komentarzy" smerfika dlatego został usunięty.
 
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
Haaa 5 mecz. Keczupy muszą się nauczyć pokory. Jestem w szoku jak zespół z takim składem gra ostatnim czasem. Zacznie się nerwówka. Bo miał być odpoczynek przed polfinalamini łatwe 3-0 a tu trzeba grać game 5 i w różne strony może pójść. Legia King jak vitalovi nie przepali styki I holmana utrzyma poziom to będzie 5 mecz
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Wczoraj duży szok. Kusił Anwil -3,5 przed meczem, kusił Anwil +12,5 w przerwie. Natomiast dzisiaj człowiek zadowolony, że nie ruszał :D

Na dzisiaj Trefl -2,5 Pinnacle kurs 2,34 stawka 7/10 93:101 mecz pod całkowitą kontrolą, trójka na dogrywkę równo z syreną ustawiła wynik :D

Jestem zaskoczony porażką Trefla w trzecim meczu, natomiast to stwarza nam świetną okazję na dzisiaj.
Trefl jest lepszy, Trefl ma szerszy skład.
MKS wygrał mecz, natomiast potrzebował do tego życiowej połowy Personsa (35 pkt do przerwy!) co po prostu się dzisiaj nie powtórzy.
Trefl w tej serii wyłączył z grania jedynego centra MKS-u - Carvacho, którego praktycznie nie ma.
Myślę, że trener Tabak nie da się drugi raz zaskoczyć i rzuci dzisiaj wszystkie siły żeby skończyć tę serię i przygotowywać się na spokojnie do półfinału.

W ziemniakach na ml 2,02 ma fortuna , na -2,5 @2,26

Mecz o godzinie 18:00, powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2306
M 7,8K

murej

Użytkownik
A.Skele under 22,5 - 1,49 Totalbet

Dosyć duża linia,w ostatnich 10 meczach ani razu nie przekroczył.

-20,5 1,84 też warto rozważyć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
Smerfik 1,1K

Smerfik

Użytkownik
Trefl Sopot
To jest niemożliwe co oni wyprawiali w czwartej kwarcie
To jest niemożliwe że tyle niecelnych rzutów za trzy punkty a oni dalej mieli pozwolenie aby to robić !!!

Jak to możliwe że zespół praktycznie o klasę lepszy przygrywa w taki sposób drugi mecz ?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi użytkownikowi Smerfik Smerfik - Trefl podpuścił MKS, a później ich przydusił. Mecz pod całkowitą kontrolą :p deepred deepred 🤝
Mam szczerą nadzieję, że to ostatni mecz na emocje.tv w tym sezonie albo w ogóle. To co odwalają w tym play-offach przechodzi pojęcie.

A tak na poważnie - typ powinien być przegrany, brak faulu Dąbrowy na około 5 sekund przed końcem, po to żeby Trefl miał dwa wolne, przy trzypunktowym prowadzeniu, to po prostu kryminał i brak koszykarskiego IQ.
No nic, można teraz na spokojnie oglądnąć Śląsk - Stal. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +717
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska PLK
Godzina: 17.45
Spotkanie: Anwil Włocławek - Spójnia Stargard
Typ: 1 połowa handicap: Anwil -4,5 pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Decydujący piąty ćwierćfinałowy mecz play off PLK w Hali Mistrzów we Włocławku. Pierwsze dwa spotkania na własnym parkiecie Anwil wysoko wygrał, natomiast mecze w Stargardzie a szczególnie drugi zostały jakby nieco odpuszczone- stąd dzisiejszy hit. Anwil w rozgrywkach ligowych zajął pierwsze miejsce natomiast Spójnia awansowała z ósmego. Anwil miał już w tym sezonie wpadki, jak choćby z ratującym się przed spadkiem Zastalem u siebie ale dziś sytuacja jest zbyt poważna na jakieś chwile słabości. Przypuszczam, że podobnie jak w pierwszych dwóch meczach we Włocławku koszykarze Anwilu szybko już do przerwy wywalczą w miarę bezpieczną przewagę (42:33 i 50:35) i cały mecz też zakończy się ich wygraną i awansem.
 
Ostatnia edycja:
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
hmm uważam ze typ ma szanse powodzenia, ale pisanie jakoby mecze zostay albo drugi odpuszczne to moje wewnetrzne ja sie z tym nie zgadza, przecież tam było + 15 dla Spójni i juz w 1 kwarcie , i wiesz ile Anwil prowadził w tym meczu ? dosłownie 1:42 sekundy :) to fakt wyglada jakby odpuscili bo chcieliby 5 mecz :)) . Pozycja ANwilu nie mówi zbyt wiele , bo zespół miał swoje problemy w Kwietniu etc. i tak w gwoli ścisłośći mecz jest o 18:00 czy tam 17:45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +313
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
No i co tak cichutko na forum. Nigdy bym nie zagrał Anwil po 1.2kursie u siebie. To jest kpina zwlaszcza że 3 dni po porażce 18 punktowe.j.nie chciałem. Się już wymądrzać przed meczem. Movieplk nie ma bo pewnie świętuję. Po raz kolejny sport zaskakuje i pamiętajcie o tym przy obstawianiu zwłaszcza ligi jaka jest plk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
Do góry Bottom