>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - Stanley Cup Playoffs 2024

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New York Rangers - Carolina Hurricanes

Typy:
New York Rangers (ML) @1,90 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers lub remis @1,60 Superbet
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,69 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,57 Fortuna

Stan rywalizacji po czterech meczach to 3:1 dla NY Rangers. Przewaga Rangersów nadal jest komfortowa, ale moim zdaniem właśnie ten piąty mecz może być kluczowy dla całej rywalizacji. Jeśli Carolina by wygrała, to w szóstym spotkaniu na swoim lodzie będą dużym faworytem i bardzo możliwe będzie decydujące siódme starcie w MSG, więc Rangers zrobią wszystko, żeby zakończyć serię już teraz. Trzeba przyznać, że znacznie lepsze wrażenie robi gra Caroliny Hurricanes, ale NY Rangers są bardzo skuteczni, świetnie wykorzystują błędy Caroliny. Hurricanes są pod ścianą, mogą pojawić się nerwy, a Rangersi mogą zagrać jednak z trochę większym luzem i według mnie zamkną tą serię już w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +485
verno 693,8K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Boston - Pantery over 4.5 @3.70

Dzisiaj idę w taki sam bet jaki grałem na Hurricanes vs NY Islanders również przy wyniku 3:1. Ta seria dzisiaj się zakończy i nie ma się nawet co łudzić że będzie inaczej, Pantery w każdym meczu są zdecydowanie lepsi a niekiedy wręcz dominują nad przeciwnikiem. Boston w tym sezonie średnio mi się podobał ale to co pokazują w PO to tragedia i nie jest to ich rok. Pantery w zasadzie mogły już mieć skończoną serię jednakże przegrali mecz tylko i wyłącznie po swoich błędach, mimo wyniku 5:1 ciężko powiedzieć że Bruins to wygrało ale mecz na ich konto jest. Nie widzę dzisiaj innego scenariusza niż 4:1 bo po co mają przedłużać serię i jeszcze odwiedzać Boston jak mogą to dzisiaj skończyć, w każdym meczu bombardują bramkę przeciwnika i w te 4 mecze oddali aż 146 strzałów dla porównania ekipa Bruins zaledwie 79 więc jest to przepaść nie mówiąc jeszcze o niecelnych zablokowanych itd, generalnie mecz jest do jednej bramki i kwestia na ile pozwoli skuteczność jednak 2 razy udało im się w tej serii strzelić nawet 6 bramek i myślę że dzisiaj zakończą to z przytupem.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @2,70 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @2,05 Superbet
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,83 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @3,05 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,64 Fortuna

Zdecydowałem się na taki sam zestaw typów jak w trzecim meczu tej serii i spodziewam się podobnego efektu. Pomimo wygranej Vancouver w game 3 kursy na te typy są bardzo podobne, czyli moim zdaniem znowu Vancouver Canucks są niedoceniani, a Edmonton jest przeceniany. W ostatnim meczu Oilers byli drużyną dominującą, ale co z tego, skoro ich bramkarz Skinner w tej serii broni katastrofalnie, a nie bardzo mają go kim zastąpić, bo Pickard może być jeszcze gorszy, do tego Oilers słabo się bronią w osłabieniu. Edmonton Oilers popełnili błąd nie starając się pozyskać lepszego bramkarza w ostatnim okienku transferowym i teraz zapłacą za to wysoką cenę w postaci odpadnięcia z Vancouver Canucks i nastąpi to dość szybko, może nawet będzie 4:1 w serii dla Canucks. 3:1 w serii dla Vancouver po tym spotkaniu to jest całkiem realny wynik.

Florida Panthers - Boston Bruins

Typy:
remis @4,60 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @9,50 Superbet

Jak już wspominałem gra Bruins w tym sezonie mi się nie podoba, ale nie spodziewałem się aż tak słabej postawy tej drużyny. Wiele przemawia za tym, że będzie to ostatni mecz tej serii, ale coś mi mówi, że Bruins w tym piatym meczu się postawią i że zobaczymy tutaj dogrywkę.

:ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
verno 693,8K

verno

Znawca - Hokej
Dalals vs Colorado - Colorado over 2.5 @1.77

Jak to mawiają do trzech razy sztuka... Aktualny wynik serii to 3:1 co może lekko a nawet bardziej zaskakiwać i dzisiaj możemy zobaczyć już koniec serii chociaż liczę że Colorado jednak powalczy. 2 poprzednie typy jakie na nich grałem skończyły się tym że strzelali zaledwie po 1 bramce grając u siebie. Teraz zadanie jest trudniejsze bo grają na wyjeździe chociaż to też zależy od drużyny bo, niektórzy lepiej sobie radzą w warunkach "mogą a nie muszą" aczkolwiek dzisiaj muszą i to zdecydowanie. Po prostu nie chcę mi się wierzyć aby znowu skończyli z underowym wynikiem po swojej stronie patrząc na to co pokazywali do tej pory w PO, oczekuje tutaj walki i dania sobie jeszcze szansy gry u siebie a potem meczu nr 7 ale nie ma też co się tak wypuszczać w przyszłość. Liczę w końcu na jakieś przełamanie bo gdy znowu się powtórzy jakiś wynik 4:1 to będzie to bardzo rozczarowująca seria.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3166
verno 693,8K

verno

Znawca - Hokej
Canucks vs Oilers - remis @4.15 30sekund przed końcem gol na 3:2...

Przed nami mecz nr 5 i wynik 2:2 w obecnej serii. Dla wielu Oilers było dużym faworytem w tej serii jak i do wygrania Stanleya czego do końca nie rozumiałem, oczywiście McJezus potrafi poczarować jednak do tak wielkiego osiągnięcia potrzeba czegoś więcej. Oilers jest mocna drużyną ale nie na tyle aby stawiać ją w roli faworyta szczególnie z takim gk o czym wspominał już 5xharoldx5 5xharoldx5 , moje przypuszczenia były takie że to Canucks najprawdopodobniej wygra serię ale wygląda to jak takie 50-50. Wszystkie mecze do tej pory mocno na styku i myślę że tak może już być do końca, poszukam dzisiaj remisu bo będzie to kluczowy mecz i wydaje mi się że zagrają go bardziej na spokojnie i zobaczymy równe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typy na MŚ ładnie weszły, pora odczarować to nieszczęsne NHL...

Vancouver Canucks - Edmonton Oilers

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @2,15 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @1,72 Superbet
remis @4,40 Superbet bardzo blisko
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,67 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @2,65 Fortuna

Stan rywalizacji to 2:2. Ja w dalszym ciągu typuję do awansu Vancouver i moim zdaniem to piąte spotkanie wygrają. Edmonton Oilers w ostatnim meczu postawili na Pickarda, dzisiaj pewnie zrobią tak samo. Fakt, że w czwartym meczu spisał się on nieźle, ale uważam, że nie jest to bramkarz, któremu można zaufać w meczu o wysoką stawkę, a właśnie teraz zaczynają się kluczowe mecze dla losów tej rywalizacji. Dla mnie faworytem są grający u siebie Canucks i czuję tu ich wygraną, możliwe, że w dogrywce.

Carolina Hurricanes - New York Rangers

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,65 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Carolina Hurricanes lub remis @1,38 Superbet

Było 3:0 dla Rangers, zrobiło się już 3:2. Faworytem bukmacherów do awansu są w dalszym ciągu New York Rangers, ale jak dla mnie to Carolina wywalczy awans. Hurricanes w tej serii są wyraźnie lepsi, oddają więcej strzałów, ale Rangers w trzech pierwszych meczach byli znacznie skuteczniejsi. Wiele wskazuje na to, że zobaczymy tutaj decydujący siódmy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +738
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
New York Rangers @ Carolina Hurricanes
Obydwie drużyny zdobendą po dwie bramki lub więcej 1.70 Livescorebet

To nie mój sport , coś tam ostatnio zerkałrm przełączając się w przrwach NBA ale analizując samo h2h tej serii BTS 2+ nie udało się tylko w ostatnim meczu a padało w 8/10 ostatnich meczów między tymi dużynami.Więc wrzucę taką pozycję w kilka kuponów hm just for fun .
Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o hokey :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1952
verno 693,8K

verno

Znawca - Hokej
Boston vs Pantery - Pantery over 30.5 strzałów @1.75

Wczorajszy becik trochę zabolał bo brakowało 30 sekund do remisu a kurs bardzo ładny no ale cóż. Dzisiaj znowu biorę mecz Panter z Bostonem i tak jak byłem ostatnio święcie przekonany że seria zakończy się 4:1 tak teraz myślę że Boston może jeszcze napędzić stracha i jakoś na siłę zabrać ten mecz. Faworytem tego spotkania dalej są Pantery ale Boston potrafi czasem wyczarować coś z niczego, może brzydkim stylem ale czasem skutecznym, ostatnio postawili wszystko na jedną kartę i się udało, dzisiaj sądzę że znowu będą chcieli zagrać "na spokojnie" i poszukać błędu przeciwnika przez co oddadzą trochę inicjatywy a Pantery tych strzałów potrafią nabić. Wydaje mi się że albo to będzie dominacja i wysoka wygrana Florydy albo Boston jakoś wymęczy wygraną ale w obu przypadkach Pantery powinny oddać sporo strzałów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +960
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Boston Bruins - Florida Panthers

Typy:
remis @4,50 Superbet (z opcją Super Kursy) znowu blisko...
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @9,00 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,63 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,35 Fortuna

W dalszym ciągu poluję na remis w tej serii. Czułem, że Bruins się postawią w piątym meczu, ale zagrali nawet lepiej niż tego oczekiwałem, gdyż wygrali w regulaminowym czasie gry i zagrali swój najlepszy mecz w tej serii i chyba nawet w całych playoffach. Boston Bruins wygrali dwa z trzech wyjazdowych spotkań, ale u siebie w tej rywalizacji jeszcze nie wygrali. Czy Boston przegra trzeci domowy mecz z rzędu? Nie wiem, ale moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie i może wreszcie zobaczymy pierwszy remis w tej serii. Po tak dobrym meczu nr 5 Bruins powinni być mocno zmotywowani, żeby w końcu zagrać na dobrym poziomie u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
Do góry Bottom