>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Najpopularniejszy sport

K 0

karoleks85

Forum VIP
Jaki wedgług was sport jest najpopularniejszy? Moze np w waszym miescie jest to krykiet ? :p

Moim zdaniem najpopularniejszym sportem w skali swiatowej jest pilka nozna i nie bede tu orginalny, ale np w Białymstoku popularne sa biegi itp. Poza tym powstal u nas klub hokejowy. Podobno na pierwszym treningu czesc nie potrafila nawet jezdzic na lyzwach ???? Wiem tez ze istnieje klub futbolu amerykanskiego, a na osiedlach czesto dzieciaki graja a przynajmniej graly w bejsbol (spolszczylem). Kolejnym ciekawym sportem sa szachy, z tego co wiem istnieje wiele klubów szachowych w Białymstoku, kolejny sport to jazda konna, wokoł miasta mamy kilka stadnin z ktorych najpopularniejsza w Ignatkach. Zapomnialbym o boksie, bialostocki Hetman jest znany w calej Polsce, co roku zdobywa mistrzostwa niemal w kazdej kategorii wiekowej..

Wpisujcie, które sporty są najpopularniejsze wg was w skali swiatowej i piszcie uzasadnienia, poza tym piszcie o popularnych sportach w waszym regionie, moze ktos chcialby taki sport uprawiac a nie wie ze w danym miescie jest taka mozliwosc.

Ankieta dotyczy dwóch sportow ktore zawsze walcza o palme pierszenstwa wsrod najpopularniejszych, sprawdzmy ktory wygra !
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
W moim mieście czyli w Lublinie to chyba nie ma sportu ???? ewentualnie piłka nożna, na &#39;&#39;ulicy&#39;&#39; zawsze kogos widać grajacego w pilke, przeciez do tego jest potrzebna tylko ziemia a np. w siatke juz nie mozna pograc poniewaz brakuje obiektow albo w ogóle ich nie ma.

W europie zdecydowanie piłka nożna, nie wiem jak poza granicami naszego kontynentu, ale w ameryce to na pewno nie jest ten sport, przecież oni mają własne sporty, nba, nhl, mlb i to wszystko na wysokim poziomie.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Tymczasowy ja też jestem z Lublina.Boisk do gry w piłkę nie ma, a jak są to w fatalnum stanie.W siatkówkę pograć możnatylko w wakacje.Przy MOSiRZe organizują boisko d plażowej siatkówki. Może w końcu coś się ruszy jak Motor wejdzie do 2 ligi ale wszystko zależy od miasta.

Nie zgadzam się żeby koszykówka była popularniejsza od siatkówki.O wiele więcej osób widzę grających w siatkówkę a w kosza kilku dryblasów gra na boisku.Wśród dziewczyn siatkówka to najpopularniejszy sport kosz ma zbyt skomplikowane zasady dla nich.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Ta ankieta to chyba będzie jednostronna :mrgreen:. Też zgadzam się z poprzednikami, że Koszykówka to jest raczej bardziej popularna za Oceanem, NBA i WNBA i te sprawy. W Polsce mimo iż poziom żałosny bardzo dużo ludzi trenuje w klubach częściej także widać osoby grające w piłkę na boisku na podwórku niż w kosza. Takie jest moje zdanie.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Zależy od miasta !! U mnie np bardziej popularny jest hokej zapewne ze względu na drużyne KH Sanok która jest w Ekstralidze ! Nie brakuje jednak u nas fanów Piłki Nożnej krórzy dopingują Sanocką Stal !! Jednak biorąc pod uwagę nasz kraj to najbardziej popularny sport to Piłka Nożna !! ???? :gool:
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Najpopoularniejsza dyscyplina w moim miescie a dokladni chodz o Krasnosielc jest Pilka Nozna poniewaz sam uprawiam ta dyscypline ???? xO Lecz nie mamy dobrych warunkow dogry to staramy sie trenowac z naszym trenerem na pobliskim stadionie w ostrolece ???? Raczej za koszykowka nie przepadam i ludzie w okolicy tez ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
U mnie np bardziej popularny jest hokej zapewne ze względu na drużyne KH Sanok która jest w Ekstralidze
Tak wiem że u was w mieście popularny jest hokej pochwale się że byłem nawet na jednym meczu który KH niestety wysoko przegrał ale wtedy nie był jeszcze w Ekstralidze,niepamiętam nawet kiedy to było ale jakieś 4 lata temu.W tamtm czasie dosyć często bywałem w Sanoku na obozach latem a zimą na zawodach w short-tracku.Podumowując sporo godzin spędziłem na waszej Sanockiej tafli ????

pozdRo
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
sutek kiedyś w Sanoku hokej może nie był na najwyższym poziomie !! Jednak coś się zmienia i teraz Pan Słowakiewicz odbudował drużyne i myśle że jak w tym sezonie przyjedziesz to już nie będziesz oglądal sromotnych porażek !! ????
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Według mnie zdecydowanie najpopularniejszym sportem w Europie jest piłka nożna,koszykówka bardziej popluarna to jest chyba tylko w stanach i Kanadzie,ponieważ tam nazywa się to sporty amerykańskie,zresztą koszykówka to typowy sport murzynów ale w moim mieście jesli juz oto chodzi bardzo duzo ludzi gra w kosza,same białasy!!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Oczywistym jest to, że jest to piłka nożna ;) Do koszykówki nikt się nie łapie bo jest jeszcze gorszy poziom niż piłka nożna ;) Poza tym popularność sportu w danym kraju zależy od wyników sportowców ;) Gdyby Polacy wygrali MŚ w koszykówce to na drugi dzień rzesze młodych fanów zachwyceni grą swych pupilów chcieliby być tacy jak oni ;) Więc sport w kraju napędzany jest przez sukcesy sportowców ;) U Nan w piłce sukcesów nie ma więc kolejnym współczynnikiem jest $$$ .... Nie oszukujmy się ;) Na piłce idzie najlepiej zarobić i wielu ludzi kieruje się właśnie tym ;)
 
Do góry Bottom