>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz towarzyski 20:45 Polska - Niemcy [Piątek 16.06.2023]

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Niemcy (betfan 1,78) rozegrają się i zemszczą się za Ukrainę i ciągłe gonienie wyniku. Przypuszczam, że będą napierać od początku, a nasza nieziemska obrona niestety jakimś cudem wpuści parę bramek i zostanie nam cieszyć się z bramki honorowej, którą wypracuje snajper roku Robert Lewandowski. Wybaczcie, że przeciw Polakom, ale może być bardzo trudno, choć to tylko towarzyski.
 
maarcin14 707,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam, dziś mamy piątek 16 czerwca, tego dnia zostanie rozegrany towarzyski mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie, w którym zagrają Polska oraz Niemcy. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Niemiec . W naszej kadrze wśród powołanych zabrakło miejsca między innymi dla Kamila Glika czy Grzegorza Krychowiaka, a więc zawodników którzy jednak stanowili o sile tej kadry przez wiele lat. Nie ma również Kamila Grosickiego, Matty'ego Casha, Dawida Kownackiego, Mateusza Klicha a w mojej ocenie są to zawodnicy, którzy są w stanie dać coś tej reprezentacji. Dlatego w mojej ocenie tak zmieniona kadra jest rzucona na głęboką wodę i może mieć spore problemy w meczu z Niemcami, którzy ostatnio zremisowali w towarzyskim meczu z Ukrainą 3:3 i uważam, że na mecz z Polską wyjdą jeszcze bardziej zmobilizowani, by osiągnąć korzystny rezultat. W kadrze Niemiec aż roi się od gwiazd, ter Stegen, Ruediger, Brandt, Emre Can, Leon Goretzka, Havertz, Kimmich, Jamal Musiala, Sane, Timo Werner. Są to mocne nazwiska dlatego uważam że nasza młoda kadra sobie z tym po prostu nie poradzi. Historia spotkań z reprezentacją Niemiec nie jest korzystna, ale udało nam się ich pokonać w 2014 roku oraz zremisować bezbramkowo na Mistrzostwach Europy w 2016 roku, niestety według mnie tym razem będzie ciężko o korzystny wynik. Typuję wygraną Niemiec.
 
typerskoki 416,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Polska - Niemcy 2 @ 1,81 @ Betfan
Coż za atrakcyjny kurs. Niemcy jako, że są gospodarzami nadchodzących Mistrzostw skazani są na granie meczy towarzyskich. Zatem aby utrzymać odpowiedni poziom i zgranie traktują te mecze poważnie jak mecze o punkty. Dodatkowo ostatnio notują wpadkę za wpadką i czas na rehabilitacje i jakieś zwycięstwo. O wpadkach z Ukrainą pisali poprzednicy, dodam że na ostantich Mistrzostwach wpadka była jaeszcze większa i trener Hansi Flick ma ostatnią szanse by przekonać do siebie włodarzy i kibiców, gdyż ewentualna zmiana trenera na tym etapie miała by jeszcze sens.

Za to Polacy wiadomo potraktują spotkanie prestiżowo, ale raczej nie zagrają najsilniejszym składem. Daje o tym znać Santos, który powołał kilku piłkarzy, żeby ich przetestować i raczej nie będzie tego meczu robił w meczu o punkty z Mołdawią, tylko w meczu towarzyskim. W meczu 16 minut ma zagrać Kuba Błaszczykowski, który obenie nie jest w dypozycji by zagrać 16 minut na poziomie zaplecza Ekstraklasy a co dopiero z Niemcami.

To wszystko powoduje, że moim zdaniem Niemcy są wyraźnym faworytem i spodziewałem się kursu w okolicy 1,3.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Niemcy
Poniżej 2.5 gola
@2.26 Fortuna

Coś mi mówi, że kibice nie będą mieli zbyt wielu emocji pod kątem oglądania tego spotkania i mój typ idzie w kierunku undera. Mam wrażenie, że w pierwszej połowie niespecjalnie wiele będzie się działo, a pierwszy gol (i kto wie, czy nie jednocześnie ostatni) padnie w połowie drugiej. Niemcy występują w roli gospodarza na przyszłorocznych ME, w związku z czym nie grają o punkty w eliminacjach i swoją formę mogą analizować jedynie w kontekście spotkań towarzyskich. Polacy też specjalnie nie będą chcieli marnować siły w świetle nadchodzącego spotkania eliminacyjnego z Mołdawią. Chciałoby się powiedzieć, że jest to idealna sytuacja dla Niemców, którzy "nic nie muszą". Z drugiej strony przed własną publicznością nie możemy sobie pozwolić na dziury w obronie. Suma summarum widzę ten mecz jako mało dynamiczny i z efekcie z niedużą liczbą goli.
 
Ostatnia edycja:
sza 78,8K

sza

Użytkownik
Polska - Niemcy
Typ: Niemcy 1.72 BetFan

Mecz pożegnalny Jakuba wokół którego sporo się działo gdyż aktualny trener wywiadach mówił że gdyby od niego zależało nie byłoby tego spotkania bo jest ono kompletnie nie potrzebne, a dla reprezentacji Polski najważniejsze są eliminacje i wyjście z grupy. Dlatego zapowiedział że nie zaryzykuje zdrowia kilku kluczowych zawodnikom i raczej nie zobaczymy np. Lewego. Niemcy przyjadą po barwnym remisie 3-3 z Ukraina. Jest to mecz towarzyski, obydwie drużyny zagrają z rotacjami w podstawowych 11-stach, a że ławka kadrowo Niemcy są mocniejsi sądzę że wygraja ten mecz.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Polska - Niemcy typ:
Niemcy -1
Kurs 2.75 B betfan
Analiza: Pożegnalne 16minut Kuby, w których mam wrażenie wpadnie już pierwsza niemiecka bramka gdzie będą go objeżdżać na wszystkie strony. Z Ukrainą mecz wyglądał świetnie, a myślę, że dopiero się rozkręcają w przeciwieństwie do Polaków, którzy dopiero na kadrę zjechali, mocna przewaga Niemców i łatwe zwycięstwo, tak to widzę.
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Niemcy
Niemcy więcej celnych strzałów, a Polska więcej fauli w meczu @ 3.30
Niemcy powyżej 60.5% posiadania piłki @ 1.80
Over 3.5 kartek @ 2.20
Betfan

Faktycznie mało potrzebne spotkanie dla Polski, bo teraz najważniejsze są kwalifikacje do Euro, ale z drugiej strony w tej turze i tak gramy tylko jedno spotkanie eliminacyjne, więc w takich przypadkach zawsze dobiera się to drugie spotkanie towarzyskie. Boję się, że dzisiejszy wieczór nie będzie dla nas zbyt przyjemny, niby Niemcy nie grają swojej najlepszej piłki, ale z takim podejściem naszego trenera można dostrzec, że na pewno będzie sporo rotacji. Stąd ciekawym typem wydaje się być zakład specjalny, z podwyższonym kursem w Betfan, czyli więcej celnych strzałów Niemców, a jednocześnie więcej fauli Polski. Co ciekawe w trzech ostatnich spotkaniach tylko raz doszło do takiej sytuacji, bo o ile Niemcy przeważnie oddają więcej celnych strzałów (w trzech ostatnich spotkaniach tylko raz był remis w tej kategorii), to w faulach już jest różnie. Niemcy po nieudanych MŚ rozegrali trzy sparingi z Peru, Belgią i Ukrainą, w każdym z tych spotkań to Niemcy faulowali więcej razy, jednak w dzisiejszym meczu wydaje mi się, że ta seria zostanie przerwana. Ciekawą opcją jest też na pewno zagranie overu posiadania piłki przez Niemców, Polska nigdy nie prowadzi gry, bo nie bardzo potrafi, przepaść zazwyczaj widać w tych spotkaniach z lepszymi przeciwnikami, Niemcy sporo utrzymują się przy piłce i dzisiaj powinno być podobnie. Na sam koniec over kartek, linia niska, bo to w końcu spotkanie towarzyskie, ale z drugiej strony mecz z Niemcami w nas zawsze wywołuje większe emocje, sędziuje Orel Grinfeld z Izraela (swoją drogą ciekawy wybór), który aż tak często kartek nie wyciąga, ale tak niską linię zazwyczaj pokrywa, 5, 4 i 6, tyle kartek w meczach z Niemcami w ostatnich trzech spotkaniach pokazywali sędziowie, więc warto się chyba skłonić ku tak niskiej linii.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 285,4K

Emdojot

Użytkownik
Polska Niemcy

X2, over 1.5 gola, under 10.5 rr
@1.87
ForBet

Jeden z najlepszych skladakow na dziś. Polska bez szans nawet z drugim garniturem Niemców. Dodatkowo słabe występy w pierwszych spotkaniach pod wodzą Sousy przekonują do stawiania przeciwko. Niemcy zremisowali parę dni temu z moim zdaniem silniejszą od nas reprezentacja Ukrainy. Tam było widać potencjal ofensywny ale także problemy w linii defensywy. Dwa gole myślę że bez problemu powinny paść, dodatkowo biorąc pod uwagę, że w naszych szeregach brakuje zawodnika z najwyższej półki właśnie na tej pozycji. Różne pewnie będą wykonywać przedewszystkim Niemcy, będzie to wypadkowa wyższego posiadania piłki przez nich A także pewnie lepszej gry ofensywnej. 11 różnych to wysoka linia I nie przypominam sobie meczu Polski aby obfitował w ten stały fragment gry.
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Lublin -18.5 2.26 (fortuna)
Lublin - 20.5 2.22 (sts)

Leszno jedzie z Lublinem bardzo osłabione bez: Chrisa Holdera, Janusza Kołodzieja i Grzegorza Zengoty. Czyli trójki swoich najlepszych zawodników. Unii zostaje 2 linia w osobach: Smektały i Lidseya a także młodzież jeżdżaca w kratkę: Mencel, Jabłoński i Ratajczak wsparci Miedzińskim i Brownem. Po drugiej stronie mamy: Zmarzlika, Jacka Holdera, Hampela (wszyscy doskonale czują się na Smoczyku), Fredrika Lindgrena i Cierniaka. Parę biegów zaliczy Vuolas i Bańbor. Lublin w tym meczu przejedzie się po Lesznie, który ten mecz odpuszcza, bo zespół ma się wykurować na najważniejsze mecze z Toruniem, Grudziądzem i Krosnem.

Denis Zieliński (Krosno) 1.5 over 1.70 (sts)

Zieliński jedzie 2x na Kupca i w juniorskim biegu może też wygrać z kolega z pary - Sadurskim. U Zielińskiego jest wzwyzka formy - 2 pkt w Gorzowie, dobra jazda w DMPJ. Szansa na 2 punkty na swoim torze, gdy rywal ma jedna z najslabszych par juniorskich w lidze jest bardzo duża.

Powodzenia!
Mazinho to co Ty piszesz woła o pomstę do nieba - pomijam to , że dajesz kursy u najgorszego buka - może zwyczajnie grasz juz tylko za 5 zeta i jest Ci to obojętne na jakim kursie ludzie wtopią (choć bez podatku to co napisał kolega niżej vs inne firmy mozna zrobić sb ). ale chciałbym merytorycznie

Zaznaczam, że nie ma to znaczenia czy ten typ wejdzie czy nie, ale ....................

Cytuje Cię : "Leszno , które ten mecz odpuszcza"

Od którego z zawodników Leszna masz info , ze dzisiaj pojedzie na 1/3 mocy ??

Smyk walczy o kontrakt gdziekolwiek - jest mega słabo zarobiony bo słabo jedzie więc dzisiaj ma okazje do zarobienia kilku zł
Jaymon ......to samo
Młodzi ..gdzie jak gdzie ale w Lesznie masz największa konkurencję w kraju czyli chłopaki pojadą na 300% mocy

do tego Motor u siebie z Lesznem 65-25 !!!!!!!!!!! bonus będzie więc jasny przy plus 20 Lublina

Nie masz pojęcia i niech nikt nie wierzy w jego mitomanię , ze ma insidera -- tam biegi oddawane moga być po 3 kolejkach !!!

Choć czekaj , zaraz piszesz , że kilka biegów dostanie Vuolas i Bańbor................ to jak to jest Bańbor objedzie Smyka dla Ciebie czy jak ?

Serio życze Ci żeby ten typ wszedł - ale ciężko się czyta te bezsensowne opisy żeby tylko usprawiedliwić typ , który podajesz




Żeby było jeszcze bardziej merytorycznie (bo sie trochę nakręciłem na głupotę) niedawno Lublin i te "Vuolasy i inne Bańbory" dostawały systematyczny wpierd.... od Ratajczaków i innych Manceli . Nawet Hubcio Jabłoński ich pokonywał ...skąd info , że dziś pójdzie im lepiej.


zobaczcie na tabelkę biegową i kto kogo pokonywał

Domyślam się , że poczekasz na wynik spotkania i jeśli Ci wejdzie napiszesz ...."a nie mówiłem" - jeśli nie to znów znikniesz na miesiąc czy dwa - ale to co napisałeś serio to totalny stek bzdur (i nie każ mi sprawdzać wyników Jacka w Lesznie bo czuję , ze nie jest taki super jak pisałes )


ps: i muszę przeprosić Cię za Jacka - on lubi ten tor i kręcił tu przez ostatnie lata fajne wyniki . Także tu sorry i to koniec mojego wywodu

ostatnia edycja - jesli ktoś wierzy (bankowo sa tacy ludzie to w UB macie Lublin -16,5 za 1,83 ale netto a nie brutto jak u Pana Mazinho) więc tą opcję polecam do maksymalizacji zysków
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Po 1. O odpuszczaniu móiłem całościowo o kierownictwu Leszna, które nie wywierało presji na Zengocie czy Kołodzieju, aby dziś startowali tylko mają się spokojnie wyleczyc na ważniejsze dla Unii mecze. Jak nie rozumiesz tego przesłania to nie mam o czym z Tobą pisać.

Po 2 Dałem dwa najpopularniejsze naziemne buki, nie sprawdzałem innych. Jak nie masz co robić to przypier....się do innych, a nie do mnie.

Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +250
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Mazinio to mitoman. Gość wymyśla historie. Silniki Birckemosa, wykupił wszystkie serie przeglądu żeby zmarzlik wygrał.
Facet jest niewiarygodny ale tolerowany przez moderatorów. Już dawno powinienem być wyrzucony
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
Psychosocial 840,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Polska-Niemcy TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Miałem grać na początku 1X za 2,33 ale mocno do tego typu zniechęciły mnie analizy powyżej. Oglądałem cały mecz Niemiec z Ukrainą i nie widziałem ich gorszych od 20-30 lat..żenujący poziom a straty piłek w środku pola to była masakra. Ukraina trzy gole strzeliła po prostych kontrach i dziecinnych błędach Niemców i na to liczę w dzisiejszym spotkaniu a to że stracimy to ...no wiecie sami 😂.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Niemcy
obie strzelą gola @ 1.64
Fortuna

Kurs, że obie drużyny strzelą gola na kolana nie powala ale jestem zdania, że ma racje bytu. Niemcy po ostatnich niepowodzeniach na MŚ czy spotkaniu z Ukraina przyjadą dzisiaj do nas mocno naładowani aby udowodnić, że forma w postaci zadyszki się powoli kończy. W pierwszych minutach nie spodziewam się fajerwerków bowiem nastąpi pożegnanie Kuby z reprezentacja, lecz potem chciałbym zobaczyć dość niezły mecz, który tak naprawdę dla niektórych jest bezsensu.
Reprezentacja Niemiec dość regularnie traci ostatnio mnóstwo goli, a więc jest to dla nas okazja żeby ta słabość wykorzystać. W końcu z przodu ma zagrać Lewy, a jest jeszcze Świderski, który potwierdza swoją dobra formę. Goście dzisiaj w fajnym składzie jak Havertz, Musiala, Can czy Kimmich, tu okazji z ich strony na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje, że zapowiada się nam mecz z kilkoma bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +299
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Po 1. O odpuszczaniu móiłem całościowo o kierownictwu Leszna, które nie wywierało presji na Zengocie czy Kołodzieju, aby dziś startowali tylko mają się spokojnie wyleczyc na ważniejsze dla Unii mecze. Jak nie rozumiesz tego przesłania to nie mam o czym z Tobą pisać.

Po 2 Dałem dwa najpopularniejsze naziemne buki, nie sprawdzałem innych. Jak nie masz co robić to przypier....się do innych, a nie do mnie.

Bez odbioru.

Ale co ma wspólnego Koldi, Zengi, Nazar czy Chris z zawodnikami , którzy dziś wystapią - człowieku piszesz o rekonwalescenatch i podajesz w tym właśnie poście przed chwilą, że mają jakikolwiek wpływ na wynik dzisiejszego meczu !!! Ogarnij się - oni dziś nie jadą ...nie ma znaczenia ile koni wybiją w domu przed monitorem - wpływ na dzisiejszy wynik spotakania będą mieli zawodnicy jadący po torze.

Napisałes sam ,że "Bańbor i Vuolas dostana dodatkowe biegi" !!! Ja Ci wklejam, że oni tam jechali niedawno i dostawali wpierdziel od Ratajczaka, Maencela czy innego Jabłońskiego - to choć napisz , ze od tamtej pory dostali silniki z F1 czy cokolwiek na poparcie swojego własnego typa !!!! A Ty piszesz , że .....

Bzduromistrz

Panowie i Panie mam taką niewielką propozycję , może jak ktokolwiek z nas ma info , że Ktoś nie jedzie a buki nie uwzględniły tego jeszcze w kursach czy liniach , wie , że tor jest inaczej zbronowany i będzie chodziła tylko wewnętrzna - takie infa sa o wiele wazniejsze niż to co pisze Mazinho . Nawet jesli nie wiecie jeszcze jak wykorzystać takie infa żeby je spieniężyć to inni wiedza i Wam zapewne ktoś odpisze i poda przykład gdzie i jak można to wykorzystać . Ale jak dajecie typ , że Lublin - handi (i dajecie -20,5 zamiast osiągalnego na rynku bez problemu -16,5) po czym piszecie, że najlepsi zawodnicy waszego zespołu zapewne oddadzą ostatnie biegi (ja nie mam takiej informacji - on to sam napisał) to coś chyba tu nie styka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +163
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
to coś chyba tu nie styka .
Przede wszystkim "nie styka" jeżeli pierwsze co, pędzicie pisać tutaj o tym. Pisać tutaj równa się pisać to żużlowym pracownikom buków, którzy w tej chwili także tę waszą dyskusję czytają i mają ubaw.
M mazinho miał swoje chwile upadku rok temu (sporo osób wprowadził w błąd pisząc o oddaniu wyścigu przez Thomsena rzekomo ustalonym przed meczem), ale co do jednego C Carola nie ma racji - tzn. mazinho nie ucieka stąd po takich klęskach. Pisze dalej swoje. Każdy może we własnym zakresie zdecydować, ile są warte jego "insidery".
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska vs Niemcy
Typ: Obie drużyny strzelą powyżej 1.5 gola
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jeszcze niedawno wiele negatywnego mówiło się o spotkaniu towarzyskim z Niemcami. Fernando Santos jasno zakomunikował swoje zdanie na temat tego wydarzenia, ale mecz się odbędzie i jest to dobra okazja, aby sprawdzić kilku zawodników po swoich sezonach klubowych. Naturalnie Jakub Błaszczykowski wybiegnie z opaską kapitana w podstawowym składzie i najprawdopodobniej otrzyma 16 minut na boisku. Jest to liczba, która znajdowała się na jego reprezentacyjnym trykocie. Wiele pozytywnych chwil pojawia się z popularnym Kubą, dlatego też zasługuje na godne pożegnanie. Ciekawy jestem składu, który wystawi portugalski szkoleniowiec. Na konferencjach prasowych był zdania, że dla niego najważniejsze starcie będzie za kilka dni z Mołdawią, ale warto też podbudować morale przed zbliżającym się meczu kwalifikacyjnym. Należy spodziewać się Roberta Lewandowskiego od pierwszych minut, który chętnie postrzela przeciwko swoim byłym kolegom z Bayernu Monachium, czy też Borussii Dortmund. Czy stać naszych rodaków na zwycięstwo?

Regularnie czytam niemieckie media i reprezentacja Hansiego Flicka nie jest brana na poważnie przez kibiców naszych zachodnich sąsiadów. Wielu fanów domaga się zwolnienia szkoleniowca i nic w tym dziwnego, jeżeli nie są widoczne postępy w grze piątkowych faworytów. Przyjezdni mają spore problemy z grą w defensywie. Jak na siebie tracą wiele goli i widoczne to było przecież na Mundialu w Katarze, gdzie nawet Kostaryka była w stanie 2-krotnie pokonać Manuela Neuera. Kilka dni temu to Ukraina zdobyła 3 bramki i konieczna jest poprawa w tym elemencie gry. Być może gra z 3 z tyłu jest zbyt ofensywnym nastawieniem i przeciwnicy wykorzystują to w kontratakach. Hansi Flich zapewne postawi dzisiaj na piłkarzy, którzy odpoczywali po spotkaniu w finale Ligi Mistrzów. Czy Ilkay Gündogan i Robin Gosens nagle odmienią styl Niemców?

Stawiam na to, że zarówno Polska, jak i Niemcy będą cieszyć się z minimum 2 trafień.
Od dłuższego czasu mam przeczucie, że z kim jak nie z Niemcami uda nam się zagrać dobre spotkanie. Pojawiła się spora otoczka wokół tego wydarzenia, ale motywacji nie zabraknie ani jednym ani drugim. Hansi Flick nie potrafi jak na razie przenieść swojego warsztatu klubowego na reprezentację i jeszcze przed chwilą czytałem opinie kibiców naszych zachodnich sąsiadów, aby wymienić Hansiego na Jürgena Kloppa. Problemem faworytów jest przede wszystkim defensywa. Myślę, że Flick tym razem spróbuje zagrać na 4 z tyłu, ale czy to przyniesie sukces? Polacy za Santosa nie zachwycali do tej pory, myślę, że to jest dobry moment, aby pokazać swoją jakość, a ją z pewnością mamy. Czysto statystycznie Niemcy tracili minimum 2 gole w ostatnich 3/4 rywalizacjach i to z przeciwnikami pokroju Ukrainy czy Kostaryki. Liczę na ciekawe widowisko okraszone wieloma trafieniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +299
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Niemcy

Nie odkryję nic więcej jak to co napisali już koledzy wyżej. Mecz pożegnalny Kuby gdzie fajnie było by pożegnać Go albo wygraną albo remisem nawet z Niemcami bo od zawsze ważne dla nas jest spotkanie z Niemcami - nawet to towarzyskie.
Ukraina już pokazała, że strzelić gola Niemcom nie jest jakoś zbyt szczególnie trudne, strzelili im aż 3 gole. Dziś pewnie skład goście będzie zmieniony niż ten co zagrał z Ukrainą a czy My wyjdziemy składem najmocniejszym? Ja uważam, że tak - mimo iż trener nie był zadowolony z terminu tego meczu to nie wygłupi się i nie pozostawi naszych gwiazd na ławce.
Liczę, że obie drużyny strzelą po 1 bramce.

obie strzelą 1,70​
 
R 700,3K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Niemcy
Typ poniżej 2,5 gola
Kurs 2,33
Betfan

Ten typ już pojawił się w dyskusji. Niestety tez przeczuwam, że nie będziemy świadkami wilkiego widowiska. Nasi jak historia pokazuje nie maja kim i czym straszyć. Sam Lewy nie stowrzy okazji a że to juz nie ten Lewy co w Bayernie to tez swoje zrobi. Niemcy po kanonadzie w meczy z Ukraina drugi raz nie rozegraja takiego rozrywkowego i obfitego w braki spotkania.
Jak dla mnie wieksze szanse na under a po takim kursie to żal nie spróbowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +684
Do góry Bottom