>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - kobiet

S 3,4K

sudo

Użytkownik
Tu już wynik ustalony,buki już skorygowały kursy,nie wiem czy wystawiamy 3 garnitur czy coś trenujemy ale mecz przegrany,śledziłem kursy od wczoraj jak coś,kto może niech zamyka jak ma Polki
 
BanksyGA 189,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Tajlandia jako gospodarz dajesz na numer 1 czy jak? Stąd bylo moje pytanie.
Nie no, gospodarz jedynie kiedy może grać z 1 to jak ją sobie wywalczy w turnieju głównym. Gospodarz gra z takim rozstawieniem jakie sobie wywalczył przez 3 tygodnie. Jeśli jest poza 8 to automatycznie gra z numerem 8, a do turnieju awansują drużyny z miejsc 1-7
 
J 0

jakxx88

Użytkownik
Nie no, gospodarz jedynie kiedy może grać z 1 to jak ją sobie wywalczy w turnieju głównym. Gospodarz gra z takim rozstawieniem jakie sobie wywalczył przez 3 tygodnie. Jeśli jest poza 8 to automatycznie gra z numerem 8, a do turnieju awansują drużyny z miejsc 1-7
To teraz wszystko jasne. Dzięki za info. Jakby ktoś miał info co do mężczyzn jakimi składami teraz pojechali to niech wrzuci , wiem że to nie tu ale Włosi pojechali bez wielu podstawowych tyle co znalazłem.
 
BanksyGA 189,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
To teraz wszystko jasne. Dzięki za info. Jakby ktoś miał info co do mężczyzn jakimi składami teraz pojechali to niech wrzuci , wiem że to nie tu ale Włosi pojechali bez wielu podstawowych tyle co znalazłem.
Włosi pojechali bez żadnego podstawowego. Jest Twitter, tam można sprawdzić składy. Chociażby u Kuby Balcerzaka lub na Vsever 2.0
 
BanksyGA 189,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Japonia @1,67 - 22bet
Japonia -1,5 seta @2,30 - 22bet


To ma wartość 1,2-1,3. I tak późno podaję , bo sam łapałem po 2,0, a kurs wyjściowy był 2,45. Do meczu pewnie spadnie do 1,4. Polskie buki wycofały z oferty.

Chinki olewają VNL Finals i jadą tam drugim składem. Jedyny minus to taki, że Japonki ZAWSZE puchną w drugiej części sezonu reprezentacyjnego i tutaj mogą mieć nawet kłopoty z Chinami B jak Koga zagra taka żenade jak z USA. Jednak tutaj jest zwyczajne value i biorę póki jeszcze jest. Jak kursy nie spadną to pewnie dołożę, a nad trzymaniem do końca będę się zastanawiać w czwartek.
 
pinio1111 133,9K

pinio1111

Użytkownik
Japonia @1,67 - 22bet
Japonia -1,5 seta @2,30 - 22bet


To ma wartość 1,2-1,3. I tak późno podaję , bo sam łapałem po 2,0, a kurs wyjściowy był 2,45. Do meczu pewnie spadnie do 1,4. Polskie buki wycofały z oferty.

Chinki olewają VNL Finals i jadą tam drugim składem. Jedyny minus to taki, że Japonki ZAWSZE puchną w drugiej części sezonu reprezentacyjnego i tutaj mogą mieć nawet kłopoty z Chinami B jak Koga zagra taka żenade jak z USA. Jednak tutaj jest zwyczajne value i biorę póki jeszcze jest. Jak kursy nie spadną to pewnie dołożę, a nad trzymaniem do końca będę się zastanawiać w czwartek.
W STS na win Japonii jest jeszcze 2,25
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Japonia @1,67 - 22bet
Japonia -1,5 seta @2,30 - 22bet


To ma wartość 1,2-1,3. I tak późno podaję , bo sam łapałem po 2,0, a kurs wyjściowy był 2,45. Do meczu pewnie spadnie do 1,4. Polskie buki wycofały z oferty.

Chinki olewają VNL Finals i jadą tam drugim składem. Jedyny minus to taki, że Japonki ZAWSZE puchną w drugiej części sezonu reprezentacyjnego i tutaj mogą mieć nawet kłopoty z Chinami B jak Koga zagra taka żenade jak z USA. Jednak tutaj jest zwyczajne value i biorę póki jeszcze jest. Jak kursy nie spadną to pewnie dołożę, a nad trzymaniem do końca będę się zastanawiać w czwartek.
Cos te kursy idą w drugą stronę. Zagraniczne juz 2.20 na Japonie.

Edit: juz 2.20 zdjęte całkowicie z bukow. Ładnie szaleją kursy. W ggbet jest 1.96
 
Ostatnia edycja:
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
nie grzesz i nie sugeruj sie tym farmazonem udajacym buka ok. kursy z tego czegos nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. oni w LN chlopow jak pierwsi pokazali swoja "oferte" na te kolejke i dali np dali na bulgarie z turcja kursy 1.36 3. o tym ze tego nie dało sie zagrac za prawdziwe pieniadze to chyba nie musze mowic.
Przyjeli 170pln i kolejny zaklad za 230pln. Może nie dużo ale zawsze coś. Im bliżej meczu tym limit idzie sporo w górę, ale wtedy juz kursy są bardziej prawidłowe
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Przyjeli 170pln i kolejny zaklad za 230pln. Może nie dużo ale zawsze coś. Im bliżej meczu tym limit idzie sporo w górę, ale wtedy juz kursy są bardziej prawidłowe
spoko dajcie mi link do tego info o 2nd skladzie chin to wam podlinkuje gdzie jeszcze da sie to zagrac, bo znalazlem. najwyzej nas povoidują

e
niewazne, digitain to mial ale juz tez wycofal.
 
Ostatnia edycja:
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
spoko dajcie mi link do tego info o 2nd skladzie chin to wam podlinkuje gdzie jeszcze da sie to zagrac, bo znalazlem. najwyzej nas povoidują

e
niewazne, digitain to mial ale juz tez wycofal.
Tu masz info:
Chiński trener Cai Bin ogłosił, że weźmie udział w finałach VNL w przeważającym składzie B


Chinese coach Cai Bin announced that he will participate in the VNL finals with a predominantly B squad

- The aim is to be better prepared for the Olympics

- China was paired with Japan in the quarter finals 🇯🇵 . The winner of this match will play with the winner of the Brazil-Thailand match 🇹🇭 in the semi-final 🇧🇷
 
Do góry Bottom