>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ten Poczta to jest świetny zakład - ani on nie zrobi trójki w juniorskim, a jeszcze jest spora szansa że będzie leżał i w ogóle nie dostarczy punktów. Trochę żałuję że nie mogę tego zagrac:) Ja przed meczem gram tylko dzisiaj under Matiasa Nielsena. Uwazam, ze w Krosnie bedzie dzisiaj spory lomot, Matias ma nr 1 i to moglaby byc nienajgorsza wiadomosc ze wzgledu na wewnetrzne pole w 1 biegu, ale w meczu z Bydgoszcza tor w Krosnie faworyzowal zawodnikow z zewnetrznych. Jakos nie jestem wielkim fanem jego talentu, jedyne co go moze dzisiaj uratowac to dobre starty, a tajemnica polinszynela jest, ze tor w Tarnowie zalicza sie do najnudniejszych w Polsce. Linia niska, wiec zalecam nie szalec.

Nielsen under 6, 2.6 bet365 no niestety
 
Ostatnia edycja:
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Douglas (-1.5 pkt.) - Nielsen [1] 1.80 forbet

Ja poniekąd powielę teorię poprzedników co do tych dwóch Panów. Douglas dobrze pojechał pierwsze spotkania i dziś liczę co najmniej 9 punktów w jego wykonaniu. Tak, mniej więcej wychodzi mi z rozpiski biegów. Nielsen z kolei maksymalnie widzę u niego 6 punktów. Pierwszy bieg trudny, bieg 11 też nie łatwy, a jeśli tam za Dula pójdzie RT, to może się i zerem skończyć. Także jak wyżej wspomniałem, te 6 punktów w meczu, to chyba maks u Duńczyka. A jako, że forbet daje taką parę przy nie dużym handicapie, to gram w stronę Douglasa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Holder/Czugunov ponizej 24,5 @1,95 1xbet
kurs jak dla mnie z kosmosu .Obaj oczywiscie liderka Ostrowa ale maja na kim dzis tracic pkt . Bedzie Niki Pedersen , Thorssell,Pieszczek czy Nowak w ekipie z Rzeszowa ,ale i na kolegach z druzyny moga sie takze zdarzyc porazki sa przeciez w Ostrowie i Musielak czy Jacobsen . bet jak dla mnie warty ryzyka kurs wysmienity polecam
Berge/Krakowiak powyzej 18,5 @1,90 1xbet
do mocnego krosna zawita dzis poznan ktory tak naprawde ma jednego mocnego zawodnika Loktajewa . Wilki mocne u siebie ale tez jeden z faworytow do awansu . Berge jak i Krakowiak liderka gospodarzy polecam
 
Ostatnia edycja:
A 355,5K

adams235

Znawca - Żużel
Holder/Czugunov ponizej 24,5 @1,95 1xbet
kurs jak dla mnie z kosmosu .Obaj oczywiscie liderka Ostrowa ale maja na kim dzis tracic pkt . Bedzie Niki Pedersen , Thorssell,Pieszczek czy Nowak w ekipie z Rzeszowa ,ale i na kolegach z druzyny moga sie takze zdarzyc porazki sa przeciez w Ostrowie i Musielak czy Jacobsen . bet jak dla mnie warty ryzyka kurs wysmienity polecam
Berge/Krakowiak powyzej 18,5 @1,90 1xbet
do mocnego krosna zawita dzis poznan ktory tak naprawde ma jednego mocnego zawodnika Loktajewa . Wilki mocne u siebie ale tez jeden z faworytow do awansu . Berge jak i Krakowiak liderka gospodarzy polecam
Tylko w tym 1xbet liczą 6 biegów zapewne bo nie wierzę że 5 przy takiej linii
Post automatycznie złączony:

Nicki over 9.5 kurs 1.6 Fortuna
Myślę że spokojnie do gry,tor podobny do tego w Rzeszowie ,Nicki będzie szarpał
M.Nowak under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Zdecydowanie bardzooo trudne biegi ma chyba najgorsze więc liczę na under
Delikatnie Rzeszów +10.5 kurs 1.58 do dubla,myślę że Ovia będzie miała ciężko przy takiej dyspozycji Jasińskiego
Grzelak under 3.5 kurs 2.01 Fortuna
Tu wejdę grubo,Kacper kiedyś wspominał że nie lubi tego toru i solo spróbuję, problemem że pewnie pojedzie 4 biegi...
Salk over 7.5 kurs 1.6 Fortuna
2 fajne biegi ma plus przeciwko byłej drużynie
Douglas under 8.5 kurs 2 Sts
Było rano ale niestety zdjęli,po takim kursie mozna atakowac jeśli buk liczy 5 biegow i ktoś ma taką linie...
Pod rozwagę over Krakowiaka można linia 8.5 jest fajna tylko ciężkie biegi,ale potencjał jest...no i Czhugunow lub Holder zrobi under ale który hmm licząc 5 startów oczywiście...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom