>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami I runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów

Szczepaniak powyżej 6,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,70 Betclic
Lyager powyżej 8,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,70 Betclic
Holder poniżej 8,5 pkt (pierwsze 5 startów) @2,00 Betclic
Karczewski poniżej 3,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,90 Betclic
Jakobsen powyżej 5,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,65 Betclic


Dziś typuję tylko mecz w Bydgoszczy, bo kompletnie nie potrafię przewidzieć co się wydarzy w Gdańsku. W sumie tam żaden wynik mnie nie zaskoczy, a w starciu Polonii z Malesą mam dość dużo przemyśleń i liczę, że uda się zaliczyć plus. Wszystkie typy z betclic, który oferuje całkiem przyjemne linie o kursach podobnych, jak u konkurencji, a nawet leszych, a d tego gramy bez podatku.
Po kolei. Na start overy dwóch seniorów Polonii - Szczepaniaka i Lyagera. Obaj zawodnicy na których barkach będzie wisieć brzemię, czy Bydgoszcze powalczy o Ekstraligę. Celowo czepiłem się tu dwóch "średnich" zawodników gospodarzy, bo linie na Buczka i Kaia są na tyle wysokie, że ich pewien nie jestem. Do tego jazda doparowa w której lepsi zawodnicy mogą tych słabszych ciągnąć za uszy, a akurat zarówno Krzysiek, jak i Kai są niezłymi doparowymi. Obaj żużlowcy z bardzo dobrymi średnimi domowymi w zeszłym sezonie, a dziś rywal raczej z tych, który będzie miał ciężko włączyć się w walkę o awans. Liczę więc, że faworyci dziś podołają.
Under tylko na juniora Polonii - Karczewskiego. Tak naprawdę nie zdziwię się, jak w juniorskim przywiezie oczko, bo Franek od jakiegoś czasu zalicza regres i niestety wydaje mi się, że nie podoła presji w Bydgoszczy. Dziś pod taśmą w biegu numer 2 stanie z nim Buszkiewicz i Seba Szostak, obaj mogą mu zabrać punkty. Myślę, że nawet jeśli złapie te 3 oczka to i tak powinien być zadowolony.
Co do Jakobsena to akurat skusiła mnie linia bo celowałem tu w jakieś 7,5. Dwa punkty niżej pobieram bez jakiegoś większego tłumaczenia, bo to zawodnik, który takie punkty powinien w tym sezonie robić bez problemu.
Najbardziej ryzykowny bet na Holdera, ale jakoś nie wierzę w jego odrodzenie, tym bardziej w pierwszym meczu i na takim rywalu,jak Bydgoszcz, co prawda linia dość niska, ale mam nadzieję, tu na jakiś stykowy wynik 7-8 punktów. Na torze dziś zobaczymy wielu zawodników takich jak Buczkowski, Huckenbeck, Lyager, czy nawet Szczepaniak w Polonii, czy Gleb, Musielak, Jakobsen u gości, nie widzę tu jakoś aby Chris bez problemu objeżdżał wszystkich rywali po tym co prezentował w minionej kampanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2251
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Musielak under 8,5 @1,75 etoto
Tobiasz na początku sezonu nie zachwyca, ma też trudne biegi.

Krakowiak over 9,5 @1,75 etoto
Krajowy lider Krosna. Jeśli Krosno chce się postawić to Krakowiak musi zrobić dwucyfrówkę.
9 punktów. No jak pech to pech. Było blisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom