>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Grand Final, CCM vs Victory...
Na szczęście dla idei sportu dzisiejszy mecz finałowy obejrzymy w Gosford, mieście zdobywcy tytułu Premiers, a nie w Sydney, któremu opierdolono za kasę tego typu rozrywki. Władze APL wycofały się z tego żenującego pomysłu. I bardzo dobrze, Marynarzom ta elementarna sprawiedliwość się po prostu należy.
Co do kierunków na dzisiejszy mecz, to życzeniowo dam 1 na Marynarzy po @ 2,20 mając nadzieję, iż pokażą w tym meczu, to co spowodowało ich sukces jaki do tej pory osiągnęli. A Victory? Dużo szczęścia do tej pory mieli, nie zawsze pokazywali się z dobrej strony jak dla mnie nie muszą dziś wygrać 😉Stawka na dzisiejsze zdarzenie: miedziak, nie będę szalał, często się mówi, iż finały się oglada, a nie obstawia... Bardziej chodzi o emocje bo @ wg mnie wystawiony przez buki prawidłowo. Value nie widzę, tylko mózg hazardzisty każe obstawiać 😁
Sytuacja kadrowa obu zespołów optymalna na tą chwilę, pogoda może platać figle (deszcz), kibice mimo to będą w komplecie. Przewiduje się ok. 3000-4000 widzów z Melbourne.
Podsumowując niech to będzie dobry mecz wienczacy koniec sezonu i niech wygra lepszy. GL & KTF!
Edit
1-1, teraz dogrywka...
Edit 1
Po dogrywce 3-1, szkoda, że nie w regulaminowym... Brawo Mariners!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2932
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Cześć,

CCM - Victory

Ja sobie na dziś wezmę wygraną gości - 2 - @3,2 1:1

Typ czysto hazardowo. ponieważ wszystko przemawia za gospodarzami. Miejsce spotkania, dotychczasowi przeciwnicy z którymi rywalizowały oba zespoły w tej fazie - CCM pierwszy mecz wygrany z Sydney, w rewanżu tylko kontrolowali grę i remis. Victory musiało znacznie bardziej się męczyć, najpierw z City, później u siebie remis z Nixami i wyjazd to Nowej Zelandii i tam dogrywka i karne.

Dodatkowo pomyślałem o underze - gdyż po tym co zobaczyliśmy w zeszłym roku, to naturalny w tym kierunek na mała ilość bramek. Jednak kurs poniżej @2 to trochę mało jak na ryzyko - na razie odpuszcza,. Może szybki gol podbije stawkę.

A stadion w Gosford - piękna lokalizacja.

edit... aaa i jeszcze zapomniałem - CCM nie musi wygrać, Oni już zrobili swoje. Są obrońcami trofeum, są premiers... To Victory walczy o powrót tytułu do Melbourne.

edit2 - true qowalsky6 qowalsky6 - w Nowej Zelandii skończyło się po 120 minutach (bez jedenastek).

edit3 - składy:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2669
Baqu 916,7K

Baqu

Forum VIP
20240525_084336.jpg

Czuję że dzisiaj będzie to mecz bramkarzy. Sercem za gospodarzami ale inwestycja poszła w Melbourne Victory czysto zabawowo po 2.26. udanego meczu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1347
Lukasz1988!! 622,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Póki co jak dla mnie słaby ten finał (może patrzę przez pryzmat ostatniego finału) . Ale kompletnie się tu nic nie dzieje 😞. Może w drugiej połowie się rozruszają . Jedna bramka i by ten mecz się otworzył

Over 0,5 @1,40
50' 1:0 dla Melbourne no to teraz może to ruszy 😉
Over 1,5 @2,62
I bum 90+1 CCM I jest 1:1
CCM wygra trofeum @1,91

Dołożę przy 2:1 w dogrywce over 1,5 @1,91
120+2 I 3:1 CCM mistrzem 😎💰
Melbourne musi się teraz otworzyć i albo strzela na remis albo dostaną gonga na 3:1

Pięknie rozpracowany mecz 😎💰. Brawo CCM . Brawo dla wszystkich w tym dziale .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4212
Baqu 916,7K

Baqu

Forum VIP


Final moze nie byl porywający a większości czasu spotkania aczkolwiek końcówka i dogrywka na pewno wynagrodziła.

Ogromny szacunek dla Marak Jacksona który moim zdaniem jest fundamentem tej wygranej. Zmieniając w 58' Theoharous na Di Pizio pokazał ze ma jaja i dal pozytywny impuls ekipie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +551
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i zleciało, kolejny sezon za nami, wrażenia jak zawsze każdy z psychofanow ma swoje. Osobiście nie spodziewałem się przed sezonem, iż Marynarze obronią tytuł. Tym wieksze gratulacje dla nich. Oklaski 👏👏👏
Pozytywnie rozpatrzyć można postawę Nix.
Na drugim biegunie postawiłbym WSW, Sky Blues i City. Takie firmy powinny się lepiej prezentować.
Natomiast absolutny skandal to oficjalne doniesienia w mediach o korupcji piłkarzy Bulls. Do nich nieoficjalnie dorzucilbym jeszcze fixiarzy: Jets, WU, Roar... Bardzo nieładnie.
Nieoficjalnym fixiarzem roku i królem ustawek jak zwykle został znany i lubiany przez wszystkich Pan Li. Kolejny raz pobił wszelką konkurencję :)
I na koniec dziękuję wszystkim miłośnikom, psychofanom, wariatom, kolegom i czytelnikom najlepszego działu sportowego na forum za ich wkład w jego rozwój. 😉 Sie ma i oby do zobaczenia na jesieni 🖐KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3525
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Witam,

mamy nowego starego mistrza.... dla mnie - zaskoczenie. Myślałem, że stare firmy wrócą na swoje miejsce. Ponieważ już wszystkie karty zostały rozdane - pokuszę się o pewne drobne podsumowanie.

Central Coast Mariners - potrójna korona - Premiers, Playoffy A-League, Puchar AFC - świetny sezon od początku do końca, mimo sporych osłabień.
Wellington Phoenix - Również na plus. Pokazali, że grać potrafią również na kontynencie. Zabrakło niewiele do finału, może gdyby nie kalkulowali w Melbourne?.. do premiers? również walczyli do ostatniej serii spotkań.

Wielka trójka: Sydney FC - z pucharem, ale sezon mógłby być lepszy gdyby nie gra w kratkę. Dobre spotkania przeplatali słabszymi
Melbourne City - zdecydowanie poniżej oczekiwań... początek sezonu zaspali, później już nie udało się odrobić straty przy świetnej postawie CCM i Nixów
Melbourne Victory - zagrali swoje. Pewne 3 miejsce w sezonie zasadniczym, finał playoff. Myślę, że tutaj osiągnęli plan minimum.

Później jest wielka przerwa... z zespołów, które może warto jeszcze wymienić jest Adelaida - która grała to co zawsze - czyli sezon w ich wykonaniu to sinusoida...

Reszta zespołów to tylko statyści - WSW - oddali swoje miejsce w playoffach na rzecz City - chyba fixiaże roku.

Perth, Macarthur, Western United, Jets - po prostu uczestniczyli w tej lidze.. i tyle.


Ten sezon znowu się kończy odejściami tych, którzy coś tam zagrali... zobaczymy jakie nowe (a może i stare) twarze zobaczymy od kolejnego sezonu.


Dzięki za obecność w temacie - qowalsky6 qowalsky6 - świetne analizy, wiedza - poziom jak zawsze, snajp snajp - super typy, dzięki, Baqu Baqu - naprawdę świetne kursy potrafisz wyciągnąć no i co najważniejsze - trafne. Lukasz1988!! Lukasz1988!! - jak już na zielono - to z przytupem :). isztwan isztwan , drif drif , grendel grendel , sunxl sunxl - dzięki za obecność, wpisy, typy.
Waldi1979 Waldi1979 - dzięki za dyskretną obecność i pomoc na kanale :)

Jeżeli kogoś pominąłem - przepraszam, wymieniam z pamięci.

Do zobaczenia w nowym sezonie, minimum w tym samym składzie.

Dzięki jeszcze raz wszystkim.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3775
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
I wykrakaliśmy.. że Tasmania nie jest fajnym miejscem do grania w piłkę . To mamy Darwin:

 
Otrzymane punkty reputacji: +1215
Do góry Bottom