>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

S 3,4K

sudo

Użytkownik
Kozacki kurs na Trefl,ktory ma jako jeden z 3 Anwil,Trefl i Szczecin dwie rowne 5,dzisiaj łatwo wchodzą do finału,dorzucamy Haadad Maia z tenisa i piękny kupon,powodzenia
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Super analiza. Ten Anwil z dwoma równorzędnymi "piątkami" odpadł w ćwierćfinale.
Super analiza. Ten Anwil z dwoma równorzędnymi "piątkami" odpadł w ćwierćfinale.
Anwil grał bez trenera,daleko zaszli jak na to,Frasunkiewicz to taki siatkarski Nawrocki,nie ma pojecia o graniu i tylko dziwne uklady go trzymaja na powierzchni.Tabak drugi raz nie da sie zaskoczyc.Nie zawsze analiza musi byc jak elaborat.
 
P 2,7K

paptyd

Użytkownik
Anwil grał bez trenera,daleko zaszli jak na to,Frasunkiewicz to taki siatkarski Nawrocki,nie ma pojecia o graniu i tylko dziwne uklady go trzymaja na powierzchni.Tabak drugi raz nie da sie zaskoczyc.Nie zawsze analiza musi byc jak elaborat.
Czy serio mówisz o gościu który wygrał FIBA Europe Cup, że nie ma pojęcia? Fransun jest kumatym trenerem, a w polskiej koszykówce to wszystko się może stać, w 1 lidze podobnie 8. drużyna wywaliła pierwszą.
Na dzisiaj oczywiście jestem za Treflem, tabak to geniusz, a prawdopodobieństwo, że Gołąb i Nizioł zagrają na podobnym poziomie równocześnie jest niemalże równe 0.
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Czy serio mówisz o gościu który wygrał FIBA Europe Cup, że nie ma pojęcia? Fransun jest kumatym trenerem, a w polskiej koszykówce to wszystko się może stać, w 1 lidze podobnie 8. drużyna wywaliła pierwszą.
Na dzisiaj oczywiście jestem za Treflem, tabak to geniusz, a prawdopodobieństwo, że Gołąb i Nizioł zagrają na podobnym poziomie równocześnie jest niemalże równe 0.
Tak mowie serio,w Arce obserwowalem Frasunkiewicza dokladnie,zawalil nie jeden mecz.Nie chce wchodzic w polemike,polecilem kupon,uzytkownicy forum wiedza,ze zazwyczaj wchodzi wiec nie ma musu grania
 
P 2,7K

paptyd

Użytkownik
Nie no, z Treflem w pełni przyznaje Ci rację bo dzisiaj biorą, również mam u siebie, natomiast co do samego frasunkiewicza, to trochę głębszy temat do dyskusji moim zdaniem przekombinowali dobierając Czecha do składu, słyszało się o niesnaskach między Sandersem oraz nim, było widać w grze, że brakuje tej chemii, czy w pełni to wina trenera? Po części z pewnością.
Anwil w składzie z początku sezonu myślę, że byłby lepszy w PO niż Anwil po wzmocnieniach. Niemniej oby nam weszło, tego nam życzę!


Tak mowie serio,w Arce obserwowalem Frasunkiewicza dokladnie,zawalil nie jeden mecz.Nie chce wchodzic w polemike,polecilem kupon,uzytkownicy forum wiedza,ze zazwyczaj wchodzi wiec nie ma musu grania
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
M 3K

Mendieta1992

Użytkownik
Nie no, z Treflem w pełni przyznaje Ci rację bo dzisiaj biorą, również mam u siebie, natomiast co do samego frasunkiewicza, to trochę głębszy temat do dyskusji moim zdaniem przekombinowali dobierając Czecha do składu, słyszało się o niesnaskach między Sandersem oraz nim, było widać w grze, że brakuje tej chemii, czy w pełni to wina trenera? Po części z pewnością.
Anwil w składzie z początku sezonu myślę, że byłby lepszy w PO niż Anwil po wzmocnieniach. Niemniej oby nam weszło, tego nam życzę!
SKąd taka pewność że biorą???
 
C 2,2K

crisoovsky

Użytkownik
Stargard 1.67 STS

Cisza w dziale niesamowita.
Pora coś ruszyć bo dzisiaj mecz o 3 miejsce.
Stargard u siebie i uważam,że dzisiaj sięgną po zwycięstwo w swojej hali. W półfinale ze Szczecinem nie mieli żadnych szans bo to po prostu była druzyna zdecydowanie lepsza aczkolwiek jeśli zagrają z takim samym zaangażowaniem jestem przekonany,że dzisiaj będą cieszyć się ze zwycięstwa.
W fazie zasadniczej zajęli ostatnie 8 miejsce premiowane awansem (gdzie cztery drużyny miały taki sam dorobek punktowy) a dzisiaj walczą o brązowy medal. Polska liga jest nieprzewidywalna, w końcu wyeliminowali w ćwierćfinale głównego kandydata do wygrania całej ligi Anwil Włocławek i to po niesamowitym comebacku z 0-2 na 3-2. Pełna hala dzisiaj więc liczę na to,że kibice bardzo pomogą swojemu zespołowi. Powodzenia 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
scorpio82 194,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Orlen Basket Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: King Szczecin - Trefl Sopot
Typ: Wygrana King (razem z dogrywką)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tegorocznym finale mierzą się 2 z 4 zespołem po fazie zasadniczej i po 2 meczach mamy remis 1:1 co oznacza duże emocje do końca serii. W obu meczach to King był dla mnie stroną przeważającą i porażka w drugim meczu finałowym była dla mnie zaskoczeniem i przerwała serię 5 kolejnych zwycięstw zespołu ze Szczecina. Dziś szansa aby ponownie wyjść na prowadzenie w serii ponieważ King w trwających play off grał we własnej hali 4 razy i wszystkie te mecze wygrali.
 
Do góry Bottom